Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registre,
kodas 302541858

Sveikiname

Sveikiname chorinio dainavimo dalyko solistę Gabiją Railaitę (mokytoja Dalia Sližytė, koncertmeisterė Audra Bernadišienė), duetą Nikolę Kolosovaitę ir Eleonorą Nikol Samorodskają (mokytoja Daiva Petrikienė, koncertmeisterė Audra Bernadišienė), duetą Beatričę Suslavičiūtę ir Tėją Petrauskaitę (mokytojos Dalia Sližytė ir Dalia Stundžienė, koncertmeisterė Audra Bernadišienė), tapusias II Aukštaitijos regiono jaunųjų dainininkų konkurso I vietos laureatėmis.

Skaityti daugiau

NVŠ programos "Laiko įkvėpta fotografija" paroda

Sveikiname

Sveikiname III klasės smuiko dalyko mokinę Rusnę Radzevičiūtę (mokytoja Ieva Puodžiukė, koncertmeisterė Laura Burneikienė), tapusią IV Aukštaitijos krašto Marijos Jolantos Černienės jaunųjų stygininkų festivalio-konkurso laureate.

Meistriškumo kursai-seminaras

Ukmergiškiai dirbo su novatoriškiausia komanda Lietuvoje

2017 m. gruodžio 5-10 d. Ukmergės meno mokyklos Dailės skyriuje buvo įsikūrusi „Meškėnų laboratorijos“ (M-Lab) komanda.

Skaityti daugiau