Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vienuolyno g. 7, LT-20130, Ukmergė
Tel. (8 340) 527 34
Faks. (8 340) 527 34
El. p. ukmmrastine@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 302541858

 

Kviečiame

Lapkričio 27 d. (pirmadienį) 17 val. 30 min. Ukmergės meno mokykloje (Vienuolyno g. 7) skambės kompozitoriaus Antano Kučinsko muzikėčios pagal Kristijoną Donelaitį „Apie žmones ir žvėris“. Jas atliks aktorius Andrius Bialobžeskis (skaitovas), kamerinis ansamblis „Vilniaus arsenalas“: Laima Šulskutė (fleita), Rolandas Romoslauskas (altas), Sergejus Okruško (klavesinas), Oliveris Ramonas (kontrabosas), Saulius Auglys (mušamieji).

„Apie žvėris ir žmones“ – tai teatralizuotas muzikinis kūrinys, kuris žanriškai galėtų būti įvardinamas kaip muzikėčios (muzikinės pasakėčios). Literatūrinei šio sumanymo inspiracijai pasitarnavo Kristijono Donelaičio pasakėčios, kurios nepelnytai šiandien užgožtos Metų. Pasitelkęs modernią muzikos kalbą kompozitorius siekia naujai pažvelgti į K. Donelaičio pasakėčias, traktuojant jas ne kaip istorinį artefaktą, o kaip paradoksaliai drąsią ir aktualią mūsų laikams medžiagą. Kiekvieną muzikėčią užbaigia moralai – aktoriaus monologai. Visą kūrinį įrėmina introdukcija ir koda, kurioje panaudota video projekcija su dailininko Giambattista della Porta (1535 – 1615) piešiniais.

Kompozitorius Antanas Kučinskas (g.1968 m.) – Ukmergės muzikos mokyklos absolventas, šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, daugybės kamerinių, orkestrinių kūrinių bei muzikos dramos spektakliams autorius.

Įėjimas į koncertą – nemokamas.

Koncerto rengėjas – vš. į. Naujosios muzikos komunikacijos centras

Rėmėjas – Lietuvos kultūros ministerija

 

Kviečiame

Kviečiame


Ukmergės meno mokyklos dailės skyriaus mokytojų metodinė išvyka

Rugsėjo 22 dieną išvykome link Zarasų ir Molėtų.

Skaityti daugiau

EtnoAkcija II

Antradienį, rugsėjo 12 d. 15.00 val. - 17.00 val.

Skaityti daugiau