Ukmergėje įgyvendintas II-asis Akademinės muzikos koncertų ciklas ,,Prima.Studium.Pro"23, pristatantis tris atlikėjų grandis: PRIMA - muzikos ir meno mokyklų mokiniai, STUDIUM – muzikos akademijų bei kitų mokymo įstaigų studentai ir PRO - patyrusieji scenos meistrai.

Skaityti daugiau

I tarptautinis pianistų ir styginių instrumentų konkursas "SONORO BALTIC 2023". REZULTATAI

Sveikiname jaunuosius muzikus, jų mokytojus bei tėvelius.

REZULTATAI

Skaityti daugiau

I tarptautinis pianistų ir styginių instrumentų konkursas "SONORO BALTIC 2023". INFORMACIJA DALYVIAMS

18.00 LAUREATŲ KONCERTAS. Maloniai kviečiame

INFORMACIJA DALYVIAMS.

Skaityti daugiau

Ugnės Žentelytės paroda „Aš žmoginu“

Spalio 9 d. 17 val. Ukmergės Meno mokykloje dailės skyriuje, galerijoje „Keliaujantis paukštis“ (Klaipėdos g. 17.) atsidaro mūsų mokyklos mokinės Ugnės Žentelytės paroda „Aš žmoginu“.
Kviečiame visus.

Skaityti daugiau

I tarptautinis pianistų ir styginių instrumentų konkursas "SONORO BALTIC 2023"

NUOSTATAI