Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registre,
kodas 302541858

MOKYMO SUTARTYS

TĖVŲ (GLOBĖJŲ, RŪPINTOJŲ), KURIŲ VAIKAI NUO 2017 M. RUGSĖJO 1 d. PRIIMTI MOKYTIS Į MENO MOKYKLĄ AR DAILĖS SKYRIAUS MOKINIAI PERVESTI IŠ PRADINIO Į PAGRINDINIO UGDYMO PROGRAMĄ PRAŠOME ATVYKTI 2017 M. BIRŽELIO 19-23 DIENOMIS DĖL MOKYMO SUTARTIES SUDARYMO.

MOKYMO SUTARTIS SUDAROMA SU PRAŠYMO PATEIKĖJU.

Dėl mokymo sutarčių sudarymo kreiptis pas sekretorę darbo dienomis:

pirmadieniais-penktadieniais nuo 800 iki 1630 val.; pietų pertrauka 1200-1230 val.

Ukmergės meno mokyklos adresas - Vienuolyno g. 7, Ukmergė.

Telefonas pasiteiravimui (8 340) 52734.

Direktorius

Sveikiname

Sveikiname Angeliką Bartę (animacinio filmo "Wild Life" autorę), Medardą Kerbelį (animacinio filmo "Kirpykla" autorių), taip pat animacinio filmo "Zuikiai puikiai" kūrybinę grupę - Kamilę Tretjakaitę, Aistę Aniūnaitę, Adrijų Čyvą, Taurą Gūdmantą, Austėją Paškevičiūtę, Neringą Mecelytę ir mokytoją Jolitą Šlepetienę.

Skaityti daugiau

Kviečiame

Jaunojo violončelininko sėkmė tarptautiniame konkurse

Ši gegužė bus įsimintina mokyklos violončelininkui Jokūbui Burneikiui (mokytoja Virginija Mažeikienė, koncertmeisterė Laura Burneikienė) visą gyvenimą. Šeštos klasės Meno mokyklos mokinys Pirmajame tarptautiniame Klaipėdos violončelininkų konkurse tapo diplomantu. Tai aukštas mokinio, mokytojų ir tėvelių darbo įvertinimas.

Skaityti daugiau