Jaunųjų pianistų pergalė Utenoje

Gruodžio 2 d. Utenos muzikos mokykloje vyko Tarptautinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Muzikinės akimirkos 2012“. Jame dalyvavo net 44 fortepijoniniai ansambliai iš  Lietuvos ir Latvijos. Jaunuosius atlikėjus vertino kompetentinga komisija, kuriai vadovavo Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos fortepijono katedros profesorė Veronika Vitaitė.

Ukmergės meno mokyklą šiame konkurse atstovavo trys fortepijoniniai duetai : II klasės mokinės Žemyna Meškuotytė ir Lolita Gudonytė (mokytojos D. Kriaučiūnienė, A. Bernadišienė), Ugnė Usavičiūtė ir Emilija Krasnopiorovaitė (mokytojos R. Ermolavičienė, R. Driukienė ) ir III klasės mokinės Simona Dalinkevičiūnė ir Odeta Mackevičiūtė (mokytojos A. Bernadišienė, L. Burneikienė). Džiugu, kad net du duetus lydėjo sėkmė : E. Krasnopiorovaitė, U. Usavičiūtė bei Ž. Meškuotytė, L. Gudonytė pelnė konkurso laureačių vardus. Sveikiname mergaičių mokytojas. O jaunosioms pianistėms linkime sėkmės ir naujų pergalių kituose konkursuose.

Fortepijono metodinės grupės pirmininkė
Daina KRIAUČIŪNIENĖ