Ukmergės meno mokyklos dailės skyriaus mokytojų metodinė išvyka

Rugsėjo 22 dieną išvykome link Zarasų ir Molėtų. Dusetose susitikome ir pabendravome su šiltais, jaukiais žmonėmis. Menininkas A. Stauskas kalbėjo apie dailės galerijos įkūrimą ir veiklas, skulptūrų parko idėją, pristatė menininkus, gyvenančius ir kuriančius Dusetose, dailininkė Nomeda Saukienė papasakojo kiekvieno paveikslo istorijas. Likome sužavėti jos žolynų natiurmortais, brangių žmonių portretais, jautriai perteiktais spalvomis ir begalybe potėpių. Bendraujant, pakerėjo autorės jautrumas, nuoširdumas, paprastumas. Vėliau pasukom link Molėtų. Aplankėme menų mokyklą, dailės skyrių. Pedagogai: Lina Dieninė, Zenonas Stepanavičius ir Rasa Leonavičiūtė dalijosi patirtimi, aprodė mokinių keramikos, tekstilės kūrinius, džiaugėsi naujomis patalpomis. Sutarėme bendradarbiauti, pakvietėme Molėtiškius atvykti į Ukmergės meno mokyklos dailės skyrių. Kelionę užbaigėme Luokesoje, jaukiame tradicinių amatų centre "Meniškas kaimas ". Jo įkūrėja ir keramikė Lina Dieninė papasakojo apie vykdomas edukacines programas, rodė keramikos dirbtuves. Patirtis - neįkainuojama, kolektyvo bendrumo jausmus šildė saulutė, nuotaiką kėlė pakelėse paraudę medžiai ir kalvotas kelias namo. Grįžome su naujomis idėjomis ir gera nuotaika.

Ukmergės meno mokyklos inf.