NVŠ programos

Neformaliojo švietimo programos, vykdomos Ukmergės meno mokyloje 2018 m. II pusmetį:

LAIKO ĮKVĖPTA FOTOGRAFIJA
Programoje kviečiami dalyvauti norintys fotografuoti 9-12 kl. moksleiviai. Vyks pokalbiai apie laiko ir laikmečio įtakojamus žmogaus išvaizdos pokyčius, jausmus, charakterį, įvaizdį. Dalyviai sukurs po 3 skaitmeninių fotografijų ciklus: portretas, abstrakčioji ir gatvės fotografija. Naudos įvairias nuotaikas ar idėją atskleisti padedančias priemones: apšvietimą, grimą, skirtingus fonus ar aplinką. Redaguos nuotraukas programomis, leidžiančiomis naudoti vaizdo sluoksnius. Ankstesnius darbus galite matyti https://jolitasl.weebly.com/nvscaron-fotografija.html
Mokytoja Jolita ŠLEPETIENĖ

GROKIME KARTU
Kviečiami dalyvauti 8-12 kl. moksleiviai. Programa skirta turintiems muzikavimo įgūdžius mokiniams. Kūryba yra pats giliausias ir esmingiausias savižinos būdas. Kūrybinėje vaikų veikloje naudojami ne tik vaizdiniai ir praktiniai pavyzdžiai – vaikai semiasi patirties iš profesionalių muzikantų, praktinių pratimų pagalba mokosi nugalėti scenos baimę, tinkamai suprasti ir naudoti kūno kalbą. Programos dalyvius vienija bendras tikslas ir pomėgiai, jie mokomi dirbti grupėje, gerbti ir išklausyti vienas kitą, o taip pat geriau pažinti save. Įgytas žinias ir įgūdžius vaikai galės realizuoti koncertuose miesto bendruomenei, konkursuose, festivaliuose, respublikinėje Dainų šventėje.
Mokytojas Ričardas KAMARAUSKAS