Respublikiniam vaikų ir jaunimo dainavimo kunkursui-festivaliui "Garsų sūkury" įvykus

2013 m. gegužės 8 d. Ukmergės meno mokykloje įvyko Respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis "Garsų sūkury".

Konkurse-festivalyje dalyvavo virš 60 solistų ir ansamblių iš visos respublikos. Vertinimo komisijai vadovavo LMTA docentas, LMTA choro dirigavimo katedros vedėjas Dainius Puišys, nariai - LMTA docentė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Asta Krikščiūnaitė, LMTA lektorė Natalija Katilienė, Ukmergės meno mokyklos chorinio dainavimo metodinės grupės pirmininkė mokytoja metodininkė Daiva Petrikienė, Ukmergės meno mokyklos chorinio dainavimo metodinės grupės mokytoja metodininkė Dalia Sližytė.

Sveikiname laureatus, diplomantus, nominacijų laimėtojus ir visus dalyvius. Iki susitikimo kituose konkursuose.