Ukmergės meno mokykla skelbia papildomą priėmimą

Į DAILĖS SKYRIAUS:

-pagrindinio ugdymo programą (V-IX kl. mokiniams). Programos trukmė 4 metai, 11 pamokų per savaitę, birželio mėn. vyksta vasaros kūrybinė praktika, mokiniai atlieka baigiamuosius kūrybinius darbus;

-tikslinio ugdymo programą (baigusiems dailės mokyklą /skyrių ar savarankiškai pasiruošusiems ir siekiantiems studijuoti dailę mokiniams). Programos trukmė 3 metai, 7 pamokos per savaitę;

-neformaliojo ugdymo programą (V-XII kl. mokiniams). Programos trukmė 4 metai, 3 pamokos per savaitę;

-suaugusiems - į dailės studiją, 2 užsiėmimai per savaitę (mokomieji dalykai piešimas, tapyba, grafika).

- į Želvos filialo pradinio ugdymo programą (programos trukmė 3 metai, 6 pamokos per savaitę);

- į Želvos filialo pagrindinio ugdymo programą (programos trukmė 4 metai, 11 pamokų per savaitę, birželio mėn. vyksta vasaros kūrybinė praktika, mokiniai atlieka baigiamuosius kūrybinius darbus);

STOJAMASIS EGZAMINAS Į PRADINIO, PAGRINDINIO, TIKSLINIO IR NEFORMALIOJO UGDYMO PROGRAMAS VYKS:

- 2013 M. RUGSĖJO 5 D. (KETVIRTADIENĮ) 15.00 VAL. DAILĖS SKYRIUJE, KLAIPĖDOS G. 17, UKMERGĖ;

- ŽELVOS FILIALE - 2013 M. RUGSĖJO 5 D. (KETVIRTADIENĮ) 14.00 VAL. ŽELVOS VIDURINĖJE MOKYKLOJE.

Į stojamąjį egzaminą prašome atsinešti savo kūrybos darbus, I-VI klasių mokiniams - A3 formato balto popieriaus lapą, guašo dažų, teptuką, VII-XII klasių mokiniams - A3 formato balto popieriaus lapą, pieštuką, trintuką.

NORINTYS LANKYTI SUAUGUSIŲJŲ DAILĖS STUDIJĄ PRAŠYMUS PATEIKIA IKI 2013 M. RUGSĖJO 5 D. (stojamojo egzamino nėra).

Telefonas pasiteiravimui darbo dienomis nuo 9.00 iki 13.00 val. - (8 340) 60099.

Į MUZIKOS SKYRIAUS:

- chorinio dainavimo, trimito dalykų ugdymo programas,

MUZIKINIŲ DUOMENŲ PATIKRINIMAS 2013 M. RUGSĖJO 5 D. (KETVIRTADIENĮ) 15 VAL. MUZIKOS SKYRIUJE, VIENUOLYNO G. 7, UKMERGĖ.

- ankstyvojo ugdymo grupę „Linksmosios natelės“ (vaikams iki 10 m.);

- choreografijos ankstyvojo ugdymo programos grupę „Smagūs žingsneliai“ (vaikams 5-7 m.).

NORINTYS LANKYTI ANKSTYVOJO UGDYMO PROGRAMOS „LINKSMOSIOS NATELĖS“ IR CHOREOGRAFIJOS ANKSTYVOJO UGDYMO PROGRAMOS „SMAGŪS ŽINGSNELIAI“ GRUPES PRAŠYMUS PATEIKIA IKI 2013 M. RUGSĖJO 5 D. (stojamojo egzamino nėra).

Stojamasis mokestis į Meno mokyklą – 7 proc. BSI, t.y. 9,10 Lt.

Prašymus mokytis užpildyti mokykloje, kartu pateikti norinčio mokytis asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją ir originalą palyginimui, sumokėti stojamąjį mokestį pas sekretorę darbo dienomis: pirmadieniais- penktadieniais nuo 800 iki 1630 val.; pietų pertrauka 1200-1230 val.

Ukmergės meno mokyklos adresas Vienuolyno g. 7, Ukmergė. Telefonas pasiteiravimui (8 340) 52734.