Konkurso „Senų daiktų istorijos“ dalyviai džiaugiasi apdovanojimais ir paroda

Jau kelis metus Ukmergės meno mokyklos mokiniai dalyvauja Pilietinio ir tautinio ugdymo projekto respublikiniame mokinių piešinių  konkurse „Senų daiktų istorijos“. Pernai diplomas ir LR Seimo narės Loretos Graužinienės padėka  buvo įteikti Evelinai Ordavčiūtei, šiemet V-ojo „Senų daiktų istorijos“  konkurso diplomantais tapo Dominyka Ivanauskaitė (7-10 m. amžiaus grupėje) ir  Paulius Savickas (11-14 m. amžiaus grupėje) Projektą globoja LR Seimo narė Dangutė Mikutienė.  Dalyvių piešinių paroda eksponuojama Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejuje.  Parodos atidaryme spalio 21 d. dalyvavo  mokiniai ir jų tėveliai. Jie džiaugėsi paroda ir dėmesiu jaunųjų dailininkų kūrybai, organizatorių sveikinimais.

Prisimindami, kūrybinį procesą norime padėkoti Ukmergės kraštotyros muziejui, kurio parodos ir tapo įkvėpimo šaltiniu. Pastarąjį kartą mokinius sužavėjo  rankų darbo žaislų paroda. Mylėti savo kraštą, didžiuotis savo tautos praeitimi mokomės prisiliesdami prie istorijos, laiko palytėtų daiktų.

Mokytoja Jolita Šlepetienė