Garsiniai skaitymai Meno mokykloje

Meno mokyklos Dailės skyriuje lapkričio 6 d. vyko garsiniai skaitymai. Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės Rita ir Jolanta skaitė suomių-švedų rašytojos ir dailininkės Tuvės Janson kūrinius.

Pradinio ugdymo grupės vaikai klausėsi „Pasakojimo apie nematomą vaiką“, ankstyvojo ugdymo – „Muminukas ir žiemos sniegas“ (tai pagal T. Janson kūrinius sukurta paveikslėlių knyga).

Vaikai ne tik klausė, bet žaidė herojus: galima buvo pasimatuoti Muminuko tėčio skrybėlę, užsirišti Muminuko mamos prijuostę ir panešioti jos rankinę, sušilti su Muminuko šaliku, užsidėti freken Snork apykoję ar Snusmumriko kepurę, išbandyti Hemulio prožektorių. Dar visi mokėsi iš popieriaus išlankstyti laivelį – dovaną draugui. Smagu kartu skaityti, žaisti ir kurti!

Vaikų literatūros skyriaus informacija