Pirmasis jaunųjų šokėjų pasirodymas

Paprastai tokiu metų laiku visi būna labai užimti: vieni susikaupę Advento laikotarpiu, kiti pasinėrę i Kalėdinį šurmulį, vieni sumuoja rezultatus, kiti – džiaugiasi pasiekimais. Džiaugiamės ir mes, vaikų grupė, smagiais žingsneliais žengdami šokio ritmu.

Šiemet Ukmergės meno mokykla pirmą kartą 5–7 metų vaikus pakvietė į ankstyvojo ugdymo choreografijos grupę „Smagūs žingsneliai“. Šokio meno vaikus moko šių eilučių autorė.

Anot Ukmergės meno mokyklos direktoriaus E. Petriko: „Tai pirmieji daigeliai mūsų užmojams ir sumanymams“.

Pirmą pasirodymą surengėme didžiųjų metų švenčių proga. Pašokome pirmuosius išmoktus žingsnelius, šokelius, inscevizavome pasaką. Džiuginome tėvelius ir šventės svečius. Svečiavosi Ukmergės švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja I. Krikštaponienė ir Ukmergės Meno mokyklos direktorius E. Petrikas. Svečiai negailėjo gražių žodžių ir aplodismentų mažiesiems šokėjams. Ir visų džiaugsmui šventę vainikavo Kalėdų senelio po eglute paliktas tortas.

Ateityje planuojama atidaryti choreografijos skyrių, kur mokymosi trukmė būtų septyneri metai. Mokiniai bus mokomi lietuvių liaudies, klasikinio, pramoginio, pasaulio tautų ir kitų šokių.

Sako, kad neturėti plano, tolygu suplanuoti nesėkmę. Planų mes turime, džiaugiamės puikiu startu ir tikime sėkme.

Choreografijos vyr. mokytoja Lina NEFIENĖ

R. Žemaitienės nuotr.