Meno mokyklos jaunių choras - nugalėtojas

Ukmergės meno mokyklos jaunių choras, vadovaujamas mokytojos Giedrės Karklelytės, sėkmingai pasirodė Panevėžyje vykusiame X respublikiniame religinės muzikos ir meno festivalyje-konkurse, skirtame religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai šv. Cecilijai.

Renginį organizavo Panevežio Vytauto Mikalausko menų gimnazija. Konkursas vyko dvi dienas. Pirmąją dieną pasirodė jaunieji choro dirigentai, antrąją dieną varžėsi chorai. Dalyvių pasirodymą vertino kompetentinga komisiją: pirmininkas - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Chorinio dirigavimo katedros vedėjas doc. D. Puišys, nariai - G. Viržonienė, R. Šidlauskienė.

Ukmergiškių choras pelnė aukščiausią įvertinimą - I laipsnio diplomą. Džiaugiamės kolektyvo sėkme, sveikiname choristus ir mokytoją.

Chorinio dainavimo grupės pirmininkė mokytoja metodininkė

Daiva PETRIKIENĖ

Nuotr. autorės