Informacija Dailės skyriaus moksleiviams ir jų tėveliams

Meno mokyklos Dailės skyriaus mokiniai ir jų tėveliai kviečiami į mokslo metų pradžios susitikimus su mokytojų bendruomene, kurie vyks Dailės skyriaus gelerijoje „Keliaujantis paukštis“.

• pradinio ugdymo programos moksleivius ir jų tėvelius – trečiadienį, rugsėjo 2 d. 16 val.;
  • pagrindinio ugdymo II, III, IV klasių, tikslinio, neformaliojo ugdymo programų mokinius ir jų tėvelius – ketvirtadienį, rugsėjo 3 d. 16 val.;
  • pagrindinio ugdymo I klasės bei ankstyvojo ugdymo programos vaikų studijos „Spalvų namelis“ moksleivius ir jų tėvelius – penktadienį, rugsėjo 4 d. 16 val.

Susitikimų metu susipažinsime, pateiksime informaciją apie ugdymo organizavimą Meno mokyklos Dailės skyriuje, atsakysime į jums rūpimus klausimus.

Maloniai kviečiame dalyvauti