Tarpmiestinis projektas

Lapkričio 27 – 28 d. Ukmergės meno mokykloje Dailės skyriuje vyko tarpmiestinis projektas „Informacinių technologijų panaudojimas dailės edukacijoje“. Jo metu vyko kūrybinės dirbtuvės „Nuo infografijos prie situgrafijos“, vadovaujamos Redo Diržio.

Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai ir jų mokytojai susipažino su XX a. antroje pusėje atsiradusiomis vizualios raiškos formomis, kurių kaip taisyklė nėra mokymo programose. Buvo pristatomos letristų, situacionistų, patafizikos koledžo, imažinistinio bauhauzo, fluxus ir neoistų judėjimams būdingos praktikos. Tokiu būdu kūrybinės dirbtuvės skatina meno mokyklų mokymo programų atnaujinimą, naujų mokymo programų, jų formų panaudojimą. Taip pat kolektyvistines kūrybos formas, eksperimentavimą.

Projekte dalyvavo Alytaus, Kėdainių, Šiaulių, Telšių, Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklų ir Ukmergės meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojai ir mokiniai.