Vaikų bibliotekėlė 2015

Gruodžio 3 d. Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje vyko „Vaikų bibliotekėlių“ dovanojimo šventė. Renginio metu buvo pristatyta labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ vykdoma veikla. Knygas dovanojo Fondo steigėjas Ramūnas Karbauskis.

Meno mokykla dovanų gavo Pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso laureatų knygas, kurios pasiekė Meno mokyklos Muzikos ir Dailės skyrių bibliotekų lentynas. Tai pirmosios premijos laimėtojos Ramintos Baltrušytės knyga „Kalvėnų miesto paslaptis“, antrosios premijos laimėtojos - Birutės Mar knyga „Gėlininkė“, trečiosios premijos - Linos Mumgaudytės „Pono Čao diena“ bei Salomėjos Pečiulytės parašyta knyga „Noriu šuniuko“, taip pat gražiausiai iliustruota pripažinta Rositos Makauskienės parašyta ir Ingos Dagilės iliustruota knyga vaikams „Svajonių kalnas“ ir Pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso debiuto premijos laimėtojos Ramunės Savickytės knyga „Adelės dienoraštis. Ruduo“. Taip pat nuotaikingas Prano Mašioto pasakų knygeles: „Kiškis drąsuolis“, „Vištelė“, „Paliegusi obelis“, „Juozukas, pieštukas ir trintukas“.

Šis projektas bus tęsiamas ir kitais metais, tikimės, kad kas metai vaikus pasieks nauja, geriausia vaikų literatūra.