Jaunųjų šokėjų išvyka į sostinę

Praeitą savaitgalį Ukmergės meno mokyklos pradinio šokio ugdymo programos mokiniai važiavo į sostinėje, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos "Šokio teatre", vykusį Baleto ir šiuolaikinio šokio festivalį-konkursą "Allegro 2015".

Vykome pirmą kartą kaip žiūrovės, iš arti matėme, kaip galbūt būsimos balerinos žengia pirmuosius klasikinio šokio žingsnius, jų gražias, tik klasikiniam šokiui skirtas sukneles ir specialius šokio batelius - puantus. Vyko solo ir kolektyviniai pasirodymai. Renginyje dalyvavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokėjos, E. Špokaitės, N. Juškos baleto mokyklų auklėtinės ir kiti.

Vėliau aplankėme Vilniaus Katedrą ir įsiamžinome prie Kalėdinės eglutės. Mūsų kelionę vainikavo pietūs "Kačių kavinėje". Įdomiausia tai, kad prieš glostant kokį kavinės katinėlį būtina nusiplauti rankas, o prieš tai susipažinti su kavinės taisyklėmis.

Labai džiaugiamės pavykusia išvyka.

Šokio mokytojos Lina Nefienė ir Rasa Pakienienė