NVŠ programa "Laiko įkvėpta fotografija"

Prie mokinių, jau dirbusių NVŠ foto grupėje, prisijungė nauji  įdomūs, kūrybiški ir mėgstantys fotografuoti žmonės.  Pirmieji užsiėmimai prabėgo susipažįstant, diskutuojant, tyrinėjant foto techniką, aptariant veiklos kryptis.

Kuo toliau vyksta mūsų užsiėmimai, tuo sudėtingesnių uždavinių bandome imtis. Nufotografuota daugybė portretų, tyrinėta šviesa, išnagrinėtos įvairios kadrų kompozicijos, aptartos draugų nuotraukos, klausta patarimų, tartasi, juokauta, džiaugtasi savo ir draugų pavykusiomis nuotraukomis.  Iš storėjančio portfelio bandome atrinkti įdomiausias nuotraukas būsimoms parodoms. Spalvinga Dailės skyriaus kabinetų, parodų salės aplinka padeda rasti netikėtų, meniškų ir paslaptingų  objektų, detalių, papildančių nuotraukų turinį.

Informacija apie NVŠ  programos "Laiko įkvėpta fotografija" įgyvendinimą įkelta tinklapyje   https://jolitasl.weebly.com/nvscaron-fotografija.html

Mokytoja Jolita ŠLEPETIENĖ