Ukmergėje įgyvendintas II-asis Akademinės muzikos koncertų ciklas ,,Prima.Studium.Pro"23, pristatantis tris atlikėjų grandis: PRIMA - muzikos ir meno mokyklų mokiniai, STUDIUM – muzikos akademijų bei kitų mokymo įstaigų studentai ir PRO - patyrusieji scenos meistrai.

Projekto tikslas - skatinti akademinės muzikos atlikimą, įvairių kūrybinių ir žanrinių raiškos formų pateikimą, klausytojų spektro vystymą Ukmergės mieste ir rajone.

Projektą rengia Ukmergės meno mokykla, finansuoja Lietuvos kultūros taryba, remia Ukmergės rajono savivaldybė. Partneriai: Ukmergės kultūros centras, Ukmergės kraštotyros muziejus, Ukmergės Vlado Šlaito viešoji biblioteka, Ukmergės Šv. Apaštalų Petro Ir Povilo Parapija, Ukmergės Švč. Trejybės parapija, Laikraštis „Gimtoji žemė“.

Miestiečius ir svečius džiugino net penkiolika įvairių koncertų. Profesionalų grandyje šiemet pasirodė: Styginių kvartetas ,,Mettis", ,,Baltijos gitarų kvartetas", ,,Fleitų 3", pianistas Motiejus Bazaras. Koncertavę studentų kolektyvai - LMTA Simfoninis orkestras, VU Akademinio dainavimo studija ,,Veni gaudere", VDU Muzikos akademijos studentų ansamblis ,,Akko'Flute", LMTA Liaudies instrumentų katedros studentai. Moksleivių grandyje muzikavo įvairių specialybių Ukmergės meno mokyklos mokiniai ir kolektyvai - pučiamųjų ir styginių orkestrai, choras, ansambliai, taip pat Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazijos stygininkai, Kauno 1-osios muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras, Vilniaus chorinio dainavimo mokykla ,,Liepaitės", iš viso - virš 400 dalyvių - atlikėjų ir keturgubai tiek klausytojų.

Daugiau informacijos su nuotraukomis apie renginius: Facebook ir Instagram paskyrose ,,Prima.Studium.Pro“